Pawbol Sp. z o. o.
Elektroinstalācijas Materiālu Ražotājs

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sīkdatņu politika

 

1. Mājas lapa automātiski neatjauno nekādu informāciju, izņemot sīkdatņu informāciju.

Sīkdatnes ir nelielas informācijas vienības, kas izmantojot mājaslapu tiek lejupielādētas uz jūsu ierīces.  Ikreiz apmeklējot to pašu mājas lapu šī ierīce tiek atpazīta. Lietojot sīkdatnes konkrētā mājas lapa uz laiku saglabā informāciju par lapas apmeklējumiem un apmeklētājiem. Apmeklējuma laikā var tikt izmantotas dažādas sīkdatnes.

2. Sīkdatnes tiek izmantotas:

  • jūsu IP adrese neatklās nekādu citu informāciju, kā vien jums piešķirto numuru. Šo tehnoloģiju mēs neizmantosim, lai iegūtu jebkādus privātus datus jums nezinot vai pret jūsu gribu. Mēs to neizmantosim citiem mērķiem, kā vien kustības organizēšanai mūsu mājas lapā.
  • mēs izmantojam un veidojam statistiku, lai uzkrātu informāciju par apmeklētāju uzturēšanos mūsu mājas lapā.
  • mēs izmantojam sesijas sīkdatni, lai atcerētos jūsu lietotājvārdu, ja esat reģistrēts lietotājs, ko mēs uzskatam par ārkārtēji nepieciešamu, lai darbotos mājas lapā.
  • piešķirot lietotājam unikālu indenfikāciju, lai tiešsaistē sazinātos ar mūsu konsultantiem;

Mūsu pakalpojumos tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes:

  • „Pastāvīgas”sīkdatnes ir sīkdatnes, kas jūsu datorā uzglabājas konkrētu laiku pēc tīmekļa pārlūkošanas sesijas beigām, tādēļ tās ļauj saglabāt izvēles vai rīcību vietnē un izmantot tās nākamreiz, kad lietotājs apmeklēs šo vietni.
  • „Sesijas” sīkdatnes ļauj jūs atpazīt, kad apmeklējat konkrētu tīmekļa vietni, iegaumējot jebkuras izmaiņas vai izvēles konkrētajā vietnē, lai tās saglabātos arī citās lapās.

3. Mūsu pakalpojumos tiek izmantotas divu tipu sīkdatnes:

  • „noteiktās” sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu pārvietoties vietnē un izmantot tās iespējas, lai
  • šīs sīkdatnes ļauj mums droši pasniegt jūsu pieprasītos pakalpojumus autorizējoties caur mūsu tīklu.
  • „izmantošanas” sīkdatnes, izmanto vienīgi tādēļ, lai pilnveidotu tīmekļa vietnes darbību
  • „funkcionālās” sīkdatnes ļauj tīmekļavietnei atcerēties jūsu izvēles un piedāvāt labākas, personalizētas iespējas. Šo sīkdatņu apkopoto informāciju var pataisīt par anonīmu un tās nevar izsekot jūsu pārlūkprogrammas izmantošanas darbībām citās tīmekļa vietnēs.

4. Sīkdatnes izmanto lielākā daļa vietņu, jo tās ietilpst rīku kopumā, pateicoties kuram lietotāji var sekmīgi izmantot internetu. Sīkdatnes ļauj tīmekļaa vietnēm nodrošināt pesonalizētos pakalpojumus – piemēram atceroties pieteikšanās informāciju, saglabajot produktus iepirkšanās grozā vai parādot lietotājam būtisku saturu

5. Tīkla operators interneta vietnē norāda, ka ierobežojot sīkdatnes var ietekmēt mājas lapas funkcionalitāti.

Sīkdatnes var ļaut jums publicēt informāciju, komentārus vai citu materiālu mūsu vietnē, sociālo plašsaziņas tīklos vai citā tiešsaistes pakalpojumā.

Vairāk informācijas atradīsiet šeit https://lv.wikipedia.org/wiki/S%C4%ABkdatne vai izmantojot “Help” pogu uz panela.